ÖVRIGT / Diverse / Smyckeskrin 9355236
nr 935 5236
Smyckeskrin
USA, höjd: c32
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 januari 2015
kl 18:55:31
150 kr
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
6
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
6
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
7